Navigatsioon

Teave kooli kohta

Aste Põhikool

Kooli üldinfo

Aste Põhikool asub Saaremaal, Saaremaa vallas, Kuressaarest 12 km. kaugusel põhja suunas. Kool alustas tööd 1961. a. 1. septembril Aste alevikus endises Vene sõjaväelennuvälja staabihoones. Alates 2013/2014 õppeaastast oleme uues värskes koolihoones.

Hetkel koolis 115 õpilast ja töötab 17 õpetajat. Tegeldakse spordiga, folklooriga. Koolil on arvutiklass ja E-posti kasutamine alates 1994. aasta sügisest. Koolil on loodud INTRANET. Alates 1998. a. detsembrist Interneti püsiühendus. Huvitutakse näitlemisest, kunstist ja puidutööst. Õppetöö toimub eesti keeles. Lisaks õpitakse veel inglise ja saksa keelt.

Kooli ümbritseb õpilaste poolt rajatud tammepark. Saaremaa tähtsaima maavara - dolomiidi üks kaevandusi asub koolist 2 km. kaugusel.

Täpsemalt loe meie kodulehelt

• Aste Põhikool